Behgjet Pacolli – Paguan per llajka [FOTO]

Behgjet Pacolli

Faqja personele e Behgjet Pacollit i ka 119,921 pelqime dhe 3,423 flasin per kete.

A e dojne shume njerz Behgjetin?
A ka Behgjeti shume punetore?
A eshte e obliguar çdo punetor i tij me pëlqy?
A i paguan rrogat ne kohe?

Krejt pergjigjet e ketyne pyetjeve mund ti gjeni ne emisionin Prive Klan Kosova te ejten ne 23:24 (nuk eshte relevante)

Facebook

Me kete foto deshta me tregu qe facebook-u po tregon kush po pagun per reklamat qe po shafen ne murin tim dhe jo ato qe po me intereson mu qaq shume, Aty poshte mund te shihni edhe shkrimin Sponsored, sido qe te jete ne anen tejter mundeni me pa qe e kom shpernda edhe albumin qe mundeni me shkarku falas ne soud cloud te grupit te mirenjohur gurbetqar nga diaspora te quajtur The Bloody Foreigners me shume per muziken.

Pas kerkesave te shumta qysh me rrite facebook Like-a une ju rekomandoj me shiku dhe ble mire e lire like ketu ne www.boostlikes.com çmimet per like jane te arsyeshme: Screen Shot 2014-05-05 at 03.41.30 pmMe kete metoden numer 2 besoj qe me shume like-se per dite munesh me mare si ne shembullin ne vijim:Screen Shot 2014-05-03 at 03.10.59 pm

 

Leave a Reply