Faleminderit per Urimet e ditelindjes.

Me 15.06 e kam ditelindjen cdo vit, dhe kete vit perveq krejtve kisha knaqesine me i pa live edhe 3 performanca live te mrekullueshme.

E para vjen nga Ritmi i rruges – Restrikcioni


 

Tjetra eshte Hej nga Kaos

 

Dhe ne fund: Junkerat nga Rritmi i rruges serisht

 

Dhurata tejter eshte qaj haluci ngjyre gjelber qe po doket neper video,
Faleminderit te gjitheve.

Leave a Reply