Pizza HUT&T

U hap edhe nje piceri e re ne Prishtine, nje brend boteror si Pizza Hut, veç pak ma ndryshe se ne fund te emrit i paska  2 T-ja.

Ne menuy kish shume lloje te picave dhe ushqime tjera perfshire edhe qebapa, pleskavica e bombica.Image

Me çdo lloj te pices ishin 3 lloje te pregaditjes se brumit:  me brum te holle, me mbrum te trash dhe koret dhe djath te shkrier, sido qe te jete ndosha qe eshte piceri e re hala nuk pe dijne sa me prite konsumator dhe pica u vonu rreth 20-30 min, shija ke e mire shume me inspiroj me ri-zbulu lojen PAC MAN
pizza hut prishtine

Veç edhe nje problem eshte qe Shqipetaret e Kosoves e kan shti ne dieten e tyne me perdor me cdo ushqim edhe keqap dhe majonez me nje brende palidhje dhe me ja prishe shijen cdo ushqimit (perveq kur behet fjale per Hamburger).
pizza hut prishtine

Provojeni dhe kallxomni cka po ju doket.
//per ata qe kan lakmu dhe nuk mujne me shku me provu ju ftoj me gatu vet ne shtepi duke i perdore kekto recetat nga Qysh me gatu?

NmWCu

Leave a Reply