Televizioni – Reklame Vetes.

Televizioni.net
para se me ju tregu cka eshte t’ju tregoj niher se  “Cka nuk eshte” apo “Cka nuk ka me qene”:

Nuk eshte një kanali televiziv që transmeton 20 minuta film / programe / seriale.
Nuk eshte nje liber / gazete qe mundesh me ble cdo mengjes.
Nuk eshte videoklub ku mundesh me marr me qira cd/dvd.
Nuk  jemi skllevër qe punojm nen administrimin e nje shefit.

Pra, cka eshte?

E kam nisur si një hobi “Reklama Shqip” nje web faqe ku mujn njerzit me i pa reklamat qe shpesh here e ndrojn kanalin po kaniher jan disa reklama atraktive qe keni qef me i pa ma shpesh.

Sjemi ne zorr per 5 ose 10 cent qe mujm me i fitu ma shume permes google reklamave keshtu qe e kemi faqen pa qato reklama qe e ben te doket shume ma paqt edhe ma e thjeshte.

Qysh Mundeni me Kontribu?

Nese ki produkcion apo punon dikun qe mireni me prodhimin e video reklamave atehere ju ftoj qe me hape nje llogari edhe nese i keni videot ne Youtube, Yahoo apo Vimeo atehere mundeni vetem me nje link ti shtoni edhe ne Televizioni.net nese nuk i keni te shtuara video reklamat ne keto platforma atehere ne ju mundesojme te ti shtoni (upload) direkt permes webfaqes.

Edhe nese nuk mireni me prodhimn e reklamave ju mundeni me i jep komentet tuaja dhe te vleresoni reklamat.

Televizioni.net – me pak fjalë, ne nuk po bëjmë reklama, po i shikojme me te mirat.

Leave a Reply